Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Bara / ubytovanie Benecko Vítajte

Hotel Benecko Bara
Rodinný hotel Bára ponúka svojim návštevníkom pokojné a pohodlné ubytovanie uprostred prírody a pritom neďaleko od dynamicky sa rozvíjajúceho turistického centra Benecko. Špičkové vybavenie hotela Bára, domáca atmosféra a prekrásny výhľad na Krkonoše sú ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, školy v prírode, lyžiarske výcviky, romantické a relaxačné pobyty a podnikové školenie.

Hotel Bára Ubytovanie
Ubytovanie je pripravené v moderných dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek alebo v rodinných štvorlôžkových štúdiách. Izby sú štandardne vybavené novým zariadením, nábytkom, TV a kúpeľňou s WC. V hoteli je k dispozícii aj niekoľko ekonomických izieb kategórie C. Pre väčšie uzavreté kolektívy slúži komfortne zariadená miestnosť s denným svetlom, ktorá môže slúžiť ako spoločenská miestnosť alebo samostatná školiaca miestnosť. Hostia tu nájdu aj naladené pianíno, tanečný parket a samostatný bar.

Hotel Bára Stravovanie
V hoteli sa nachádzajú dve reštaurácie. Pre pohodlie rodičov je tu umiestnený útulný detský kútik, ktorý umožňuje rodičom v kľude posedieť u jedla. Detské jedálne stoličky a výber z detských jedál je samozrejmosťou. Pri peknom počasí je možné posedieť pri občerstvení na vonkajšej terase. Rodičia potom môžu sledovať svoje deti hrajúce sa na hotelovom ihrisku - pieskovisko, šmykľavka, trampolína a hojdačky.

Hotel Bára Služby
Príjemná obsluha hotela Bára poskytuje svojím hosťom široké spektrum služieb a vie nabudiť naozajstnú rodinnú atmosféru. Pre detičky je pripravená reštaurácia s krásnym detským kútikom, detské jedálenské stoličky, detské jedlá, vonkajšie ihrisko s hojdačkami, video s rozprávkami, kútik na maľovanie. Staršie deti majú k dispozícii herňu so stolným tenisom, stolný futbá, TV, video a časť pre výtvarné a iné činnosti. K hotelu Bára patrí aj lyžiarsky vlek, vonkajšie ihrisko a táborisko. Pre milovníkov cyklistiky priamo od hotela Bára vedú značené cyklotrasy.

Hotel Bára Okolie
Milovníci bežeckého lyžovania uvítajú pretekárske a turistické trate, ktoré vedú priamo okolo hotela až po Horné Mísečky, kde sa napájajú na Krkonošskú lyžiarsku cestu. Ďalšie vleky sú rozmiestnené v neďalekom okolí. V lete je tu možnosť výletov jedinečnou prírodou Krkonošského národného parku vďaka sieti dobre značených turistických ciest.
Hotel Benecko Bara - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Benecko Bara - Iybz sú vybavené televízoromHotel Benecko Bara - Izby s vlastnou kúpelkou